تبلیغات
نیلوفرانه - نیــــــــــــــایش
پیغام مدیر

من متولد شهریور ماه سال 1369 و ساکن شهر سده از توابع لنجان در استان اصفهان هستم ودر حال حاضر افتخار آشنایی با شما دوستان عزیز رو دارم.در مورد علاقه مندیهام باید بگم که به ورزشهای فوتبال و شنا علاقه مندم و در حال حاضر یه کونگ فو کار محسوب میشم.بیشتر اوقات فراغت خود را با وبلاگ نویسی و مطالعه پر میکنم .از دوستداران تیم های استقلال وچلسی و بارسا ومیلان هستم. از شما دوستان عزیز هم درخواست کمک می نمایم تا با راهنمایی ها و نظرات سازنده خویش مرا در امر وبلاگ نویسی یاری کنید. اوقات خوبی را برایتان آرزو میکنم و با گفتن وقت بخیر از خدمتتون مرخص میشم. .

امکانات وبلاگ

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

 

ساعت و تاریخ

فال حافظ
ترانه های قدیم
شعر نو
نظرسنجی
نظرتون در باره اس ام اس ها چیه؟

لوگو کده وبلاگ
لینك به ما


لوگوی دوستان

وبلاگ فارسی

آمار و اطلاعات
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

به نام آن خدای که نام او راحت روح است و پیغام اومفتاح فتوح است و سلام او در وقت صباح مومنان را صبوح است و ذکر او مرهم دل مجروح است و مهر او بلا نشینان را کشتی نوح است.

با عرض سلام و خسته نباشید . فکر کردم در آغاز بهترین متنی که می تونه  شروع  این پست رو رقم بزنه  نیایشی از شیخ الاسلام خواجه عبدلله انصاری است که امیدوارم مورد توجه شما هم قرار گرفته باشه اما هنوز تموم نشده  ودر ادامه هم دعایی از دکتر شریعتی درج شده که توجهتون رو به اون هم جلب می کنم:

 

وقت بخیر! نظر یادت نره

تو كه همه فرشتگان را در پای آدم به سجده افكندی اینك نمی بینی كه بنی آدم را در پای دیوان به خاك سجود افكنده اند ؟

آنان را از بند عبودیت بت های این قرن كه خود تراشیده ایم به بندگی آزادگی بخش عبادت خویش آزادی ببخش ؟

خداوندا

آنها كه به آیات تو كفر می ورزند و پیامبران تو را به ناحق می كشند و نیز مردانی را كه از مردم برخواسته و به عدالت و برابری می خوانند نابود می كنند هنوز بر جهان مسلط اند عذابی را كه مژده داده بودی بر آنان فرو فرست .

خداوندا

به علمای ما مسئولیت و به عوام ما علم به فهمیدگان ما تعصب و به زنان ما شعور و به مردان  ما شعور.

و به پیران ما آگاهی و به جوانان ما اصالت و به اساتید ما عقیده وبه دانشجویان ما نیز عقیده و به خفتگان ما بیداری و به بیداران ما اراده و به مبلغان ما حقیقت و به دینداران ما دین و به نویسندگان ما تعهد و به هنرمندان ما درد و به شاعران ما شعور و به محققان ما هدف و به نومیدان ما امید و به ضعیفان ما نیرو و به محافظه كاران گستاخی و به نشستگان ما قیام و به راكدان ما تكان و به  مردگان ما حیات به كوران ما نگاه و به خاموشان ما فریاد و به مسلمانان ما قرآن و به شیعیان علی و به فرقه های ما وحدت و به حسودان شفاو به خود بینان ما انصاف و به فحاشان ما ادب و به مجاهدان ما صبر و به مردم ما خود آگاهی و به همه ملت  ما همت تصمیم و استعداد  فداكاری و شایستگی نجات و عزت ببخش .

      

                      برگرفته از نیایش دكتر شریعتی

 

 

 

خداوندا 

ویرایش شده در جمعه 12 مرداد 1386 و ساعت 07:08 ق.ظ

ارسال شده توسط مجید شریفی در تاریخ‌ جمعه 12 مرداد 1386 - 06:08 ق.ظ | نظرات (- -)

چند مطلب اخیر آرشیو شده


Powered by : 2khali